Treningi strzelectwa sportowego

Już 1 września 2021 r. otwieramy nabór do sekcji strzelectwa sportowego w ramach zadania Strzelaj z Pandą, na który zapraszamy młodzież z roczników 2006-2008. Treningi w ramach projektu Strzelaj z Pandą są darmowe do końca roku.

Małgorzata Fidala startowała w Mistrzostwach Europy

Małgorzata Fidala w pierwszym tygodniu lipca uczestniczyła w Mistrzostwach Europy Weteranów w tenisie stołowym. Europejski czempionat odbył się w stolicy Węgier i przyciągnął najlepszych tenisistów stołowych powyżej 40 roku życia, z całej Europy. Do startu w Budpeszcie zgłosiło się 3270 zawodników z 42 krajów, a cały turniej rozgrywany był na 130 stołach na aż 4 halach sportowym kompleksu olimpijskiego.

Dawid Cyperski 13. młodzikiem w Polsce

Fantastyczny wynik osiągnął Dawid Cyperski debiutując w Krajowych Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym. Zawody podsumowujące sezon 2018/2019 zostały rozegrane w dniach 15-16 czerwca br. w Brzegu Dolnym.

Pandy z trzema medalami Mistrzostw Polski

W rozegranych w dniach 7-9 czerwca Mistrzostwach Polski Weteranów w Jastrzębiu-Zdrój, trenerka Małgorzata Fidala wraz z Nuriya Zhaludok sięgnęły po
złoty medal w grze podwójnej. Brązowy medal w grze pojedynczej M75-79 i srebrny w podwójnej wywalczył Marian Gęsicki.

Dawid i Krzyś na podium w XIII Kaszubskim Turnieju Tenisa Stołowego

W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierakowicach, 2 czerwca rozegrany został XIII Kaszubski Turniej Tenisa Stołowego im. Andrzeja Grubby. Drugie miejsce wywalczył Dawid Cyperski, a na najniższym stopniu podium sklasyfikowany został Krzysztof Kulas.

Maja Wolska na 3 miejscu w Rumii

W dzień dziecka, 4 osobowa ekipa LUKS PANDA Sierakowice udała się do Rumii, aby uczestniczyć w turnieju tenisa stołowego “Rodzinnie i na sportowo z tenisem stołowym”. Najlepsza wśród Pand, okazała się Maja Wolska, która w kategorii dzieci 2009 i młodsi zajęła wysokie 3 miejsce.

Znamy zwycięzców 2. Gram z Pandą

W rozegranym 18 maja br., turnieju 2. Gram z Pandą triumfowali: Oliwier Formela (Miechucino), Alicja Myszk (Kamienica Szlachecka), Krzysztof Kulas (LUKS PANDA Sierakowice), Kalina Traczyk-Kępa (MRKS Gdańsk), Dawid Cyperski (LUKS PANDA Sierakowice) i Bożena Formela (Miechucino).

2. Gram z Pandą (18.05.2019 r., Sierakowice)

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy PANDA zaprasza do udziału w turnieju tenisa stołowego – Gram z Pandą. Przed nami drugi turniej z cyklu Gram z Pandą, który organizatorzy zaplanowali na 18 maja br. godz. 9:00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Floriana Ceynowy w Sierakowicach, przy ul. Kubusia Puchatka 7.

Pandy startowały w Mistrzostwach Województwa

Szesnaste i dwudzieste siódme miejsce zajęły młode Pandy na Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący rywalizację młodzików z Pomorza rozegrany został 28 kwietnia w Gdańsku.

Pandy rozdane na 1. Gram z Pandą

Trzy złota, srebro oraz brąz to dorobek zawodników LUKS PANDA Sierakowice w 1. Gram z Pandą, rozegranych 27 kwietnia br. w Sierakowicach.