Dawid Cyperski 13. młodzikiem w Polsce

Fantastyczny wynik osiągnął Dawid Cyperski debiutując w Krajowych Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym. Zawody podsumowujące sezon 2018/2019 zostały rozegrane w dniach 15-16 czerwca br. w Brzegu Dolnym.
IMG-20190617-WA0008

W zawodach w Brzegu Dolnym prawo startu mieli wyłącznie trzej najlepsi zawodnicy z każdego województwa, wyłonieni z eliminacji wojewódzkich. W rozegranych 31 marcach Mistrzostwach Województwa LZS, Dawid Cyperski wywalczył złoty medal i prawo gry w Mistrzostwach Polski LZS.

Uczeń SP 1 w Sierakowicach zajmując trzynaste miejsce potwierdził, że jest najlepszym młodzikiem z Pomorza w tym sezonie. Pozostali dwa zawodnicy reprezentujący województwo pomorskie sklasyfikowani zostali na 17. (Piotr Rzepa – Luzino) i 25. miejscu (Franciszek Żurawicz – Straszyn).

Trzynaste miejsce Dawida w Mistrzostwach Polski to najlepszy wynik małych Pand w całej historii klubu. Po raz pierwszy wychowanek LUKS PANDA Sierakowice wystąpił w Mistrzostwach Polski i wywalczył bardzo dobre wysokie miejsce. – podsumowuje Marcin Fidala

Fantastyczny wynik zawodnika LUKS PANDA Sierakowice w Krajowych Mistrzostwach LZS realizowany jest ze środków Gminy Sierakowice pod nazwą “Trenuj z Pandą”.