Pandy startowały w Mistrzostwach Województwa

Szesnaste i dwudzieste siódme miejsce zajęły młode Pandy na Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący rywalizację młodzików z Pomorza rozegrany został 28 kwietnia w Gdańsku.
54525648_2156572254654841_76448871680573440_o

Dawid Cyperski już w drugim pojedynku spotkał się z turniejową “jedynką” Rafałem Formelą, z którą przegrał 3:0, jednak nieraz sprawiając kłopoty rówieśnikowi z MRKS Gdańsk. W kolejnych partiach nieznacznie przegrał z Kajetanem Rembelskim (UKS SKOCZEK Sopot) i ostatecznie sklasyfikowany został na 16 pozycji.

Z kolei Krzysztof Kulas w niedzielnych zawodach rywalizował z zawodnikami rok i dwa lata starszymi. W pierwszej partii Krzysio nie sprostał “czopiarzowy” – Jakubowi Libera (UKS ORLIK Gdynia). W meczach od tyły po pokonaniu Huberta Gajewskiego (GKTS Gdańsk) i Marcela Żalę (UKS KOSYNIER Sobowidz), mógł cieszyć się z 27. miejsca na Pomorzu.

W ramach Mistrzostw Województwa rozgrywane są również gry podwójne. Młode Pandy w turnieju deblistów zajęły 9 miejsce, przegrywając mecz o “ósemkę” z parą Jakub Obuchowski / Karol Radzikowski (obaj niestowarzyszeni).

Udział zawodników LUKS PANDA Sierakowice w Mistrzostwach Województwa Młodzików realizowany jest ze środków Gminy Sierakowice pod nazwą “Trenuj z Pandą”.

Galeria

fot. LUKS PANDA Sierakowice