Start Pandy na II WTK Żaków

Startem Łukasza Kuczkowskiego w II Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Żaków zakończyliśmy rywalizację w 2018 roku. Na turnieju rozgrywanym 9 grudnia na hali sportowej MRKS-u Gdańsk Łukasz wywalczył 24. lokatę.
YIHM7772

W pierwszym swoim pojedynku przegrał po bardzo zaciętym pojedynku 1:3 (10:12, 7:11, 11:9, 9:11) z gospodarzem turnieju Mateuszem Szczygło. Kolejne pojedynki rozegrał z Mateuszem Rybarskim (UKS Tenisista Rudno) 1:3, zaś w ostatnim pojedynku Łukasz uległ Tymonowi Toczkowi (UKS ORLIK Gdynia) 1:3 (11;9,7:11,11:4, 11:8). W turnieju nie mógł wystąpić Krzysztof Kulas z powodu kontuzji doznanej na poprzednich zawodach.

W klasyfikacji generalnej Łukasz Kuczkowski zajmuje 17. z 30 punktami, zaś na miejscu 22. uplasował się Krzysztof Kulas z 26 punktami. III i ostatni turniej WTK dla kategorii ŻAK odbędzie się 17 marca 2019 roku.

LUKS PANDA Sierakowice wspierany jest ze środków Gminy Sierakowice.