Pandy zdominowały Tęczowe Turnieje dla dzieci w Nowej Wsi Lęborskiej

Cykl trzech turniejów w grach indywidualnych dla dzieci i młodzieży tenisa stołowego w ramach TĘCZOWYCH TURNIEJÓW TENISA STOŁOWEGO odbył się w dniach 3,5 i 7 grudnia 2018r. w gościnnej szkole Zespołu Szkół im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej.
W2UunWO

W zawodach wzięło udział w sumie ponad 30 uczestników z gminy Nowa Wieś Lęborska, powiatu oraz województwa. Widownia oglądała zażarte, emocjonujące i stojące na wysokim poziomie pojedynki.

W turniejach wystartowało pięciu zawodników LUKS PANDA Sierakowice: Dawid Cyperski, Krzysztof Kulas, Łukasz Kuczkowski, Alan Szramka oraz Maciej Wojcieszak. Od pierwszego turnieju bardzo wysoką formę pokazał Dawid, który nie przegrał ani jednego meczu w całym cyklu turniejów. We wszystkich trzech turniejach zajął pierwsze miejsce, przez co zapewnił sobie tytuł zwycięzcy całego tryptyku. Na drugim miejscu uplasował się Maciej Szweda (Garczegorze), zaś trzecie miejsce po bardzo zaciętych pojedynkach zajął Krzysztof Kulas (LUKS PANDA Sierakowice).

Na 7 miejscu rywalizację zakończył Łukasz Kuczkowski zaś miejsca 10 i 11 odpowiednio przypadły Alanowi Szramce i Maciejowi Wojcieszakowi. Dla Alana i Maćka był to pierwszy start w zawodach tenisa stołowego. Pomimo dużej różnicy wieku chłopaki spisali się na medal dodaje trener Marcin Fidala.

Turnieje Tęczowe to już przed ostatni start zawodników LUKS PANDA Sierakowice w tym roku. Ostatnim startem będzie Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaków w Gdańsku już w tą niedzielę. Trzymamy kciuki za udany start.

LUKS PANDA Sierakowice wspierany jest ze środków Gminy Sierakowice.