Młode Pandy na turnieju ogólnopolskim w Gdańsku

Na obiektach Centrum Szkolenia Polskiego Związku Tenisa Stołowego im. Andrzeja Grubby w Gdańsku w dniach 16-18 listopada br. rozegrany został 2. Grand Prix Polski Młodzików w tenisie stołowym.
2. Grand Prix Polski Młodzików w Gdańsku

W piątek 16 listopada 2018 zawodnicy LUKS PANDA Sierakowice w składzie: Dawid Cyperski, Łukasz Kuczkowski i Krzysztof Kulas wystąpili w turnieju eliminacyjnym gry pojedynczej młodzików.

W rywalizacji grupowej chłopaki zmierzyli się z zawodnikami czołowych klubów z całej Polski, takimi jak IKTS NOTEĆ Inowrocław, ENERGA KTS Toruń, KS GÓRNIK Polkowice, BOGORIA Grodzisk Mazowiecki, UKS PŁOMIEŃ Limanowa, KS AZS AWFiS Gdańsk, LUKS Chełmno, KRAJNA Sępólno Krajeńskie, TS KUŹNIA MARTEX Rybnik. 

Z całą pewnością był to jeden z najtrudniejszych startów naszych zawodników. Pomimo braku wielkich sukcesów chłopaki spisali się na medal. Głównym celem startu w tych zawodach było zebranie doświadczenia w rywalizacji z najlepszymi młodzikami w kraju, sprawdzenie umiejętności gry z rywalami o innej technice oraz zmotywowanie chłopaków do jeszcze większego zaangażowania w treningi. Wierzę, że w niedługim czasie dorównamy sportowo rówieśnikom Dawida, Łukasza i Krzysia”


 – relacjonuje trener klubu Marcin Fidala.

Udział zawodników LUKS PANDA Sierakowice w 2. Grand Prix Polski Młodzików realizowany jest ze środków Gminy Sierakowice.

Galeria

fot. LUKS PANDA Sierakowice