Zawodnicy LUKS PANDA Sierakowice Mistrzami Gminy

W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Floriana Ceynowy w Sierakowicach, 7 listopada odbył się turniej w ramach Igrzysk Dzieci w tenisie stołowym.


Uczestniczyło w nim 10 drużyn, które reprezentowały: SP 1 w Sierakowicach, SP Łyśniewo, SP Szopa i SP Puzdrowo. Najwyższe miejsca na podium i tytuły mistrzów gminy wywalczyli: SP 1 w Sierakowicach (chłopcy młodsi), SP Łyśniewo (dziewczęta młodsze i dziewczęta starsze) oraz SP Szopa (chłopcy starsi). 

Na wyróżnienie zasługuje cała drużyna z SP 1 w Sierakowicach, złożona z młodych zawodników LUKS PANDA Sierakowice: Dawida Cyperskiego, Krzysztofa Kulasa i Łukasza Kuczkowskiego. W zeszłorocznych rozgrywkach zajęliśmy trzecie miejsce w Gminie Sierakowice, nie uzyskując awansu do kolejnego etapu rywalizacji. Cieszy fakt, że treningi przyniosły efekty i wkrótce zagramy w eliminacjach powiatowych Igrzysk Dzieci. . 

– mówi trener Marcin Fidala. 

Za niecały tydzień (13 listopada) młodzi zawodnicy LUKS PANDA Sierakowice po raz pierwszy w historii klubu będą rywalizować w szkolnych rozgrywkach na poziomie powiatowym, reprezentując Szkołę Podstawową nr 1 im. Floriana Ceynowy w Sierakowicach.

Wyniki (chłopcy młodsi):
1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Sierakowicach
2. Szkoła Podstawowa w Łyśniewo
3. Szkoła Podstawowa w Puzdrowie


Zwycięstwo zawodników LUKS PANDA Sierakowice w eliminacjach gminnych Igrzysk Dzieci wspierane jest ze środków finansowych Gminy Sierakowice.

Galeria

fot. LUKS PANDA Sierakowice