W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierakowicach, 2 czerwca rozegrany został XIII Kaszubski Turniej Tenisa Stołowego im. Andrzeja Grubby. Drugie miejsce wywalczył Dawid Cyperski, a na najniższym stopniu podium sklasyfikowany został Krzysztof Kulas.
W dzień dziecka, 4 osobowa ekipa LUKS PANDA Sierakowice udała się do Rumii, aby uczestniczyć w turnieju tenisa stołowego “Rodzinnie i na sportowo z tenisem stołowym”. Najlepsza wśród Pand, okazała się Maja Wolska, która w kategorii dzieci 2009 i młodsi zajęła wysokie 3 miejsce.
W rozegranym 18 maja br., turnieju 2. Gram z Pandą triumfowali: Oliwier Formela (Miechucino), Alicja Myszk (Kamienica Szlachecka), Krzysztof Kulas (LUKS PANDA Sierakowice), Kalina Traczyk-Kępa (MRKS Gdańsk), Dawid Cyperski (LUKS PANDA Sierakowice) i Bożena Formela (Miechucino).
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy PANDA zaprasza do udziału w turnieju tenisa stołowego – Gram z Pandą. Przed nami drugi turniej z cyklu Gram z Pandą, który organizatorzy zaplanowali na 18 maja br. godz. 9:00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Floriana Ceynowy w Sierakowicach, przy ul. Kubusia Puchatka 7.
Szesnaste i dwudzieste siódme miejsce zajęły młode Pandy na Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący rywalizację młodzików z Pomorza rozegrany został 28 kwietnia w Gdańsku.
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy PANDA zaprasza do udziału w turnieju tenisa stołowego dla dzieci – Gram z Pandą. Przed nami pierwszy turniej z cyklu Gram z Pandą, który organizatorzy zaplanowali na 27 kwietnia br. godz. 9:00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Floriana Ceynowy w Sierakowicach, przy ul. Kubusia Puchatka 7.
Małgorzata Fidala – trenerka LUKS PANDA Sierakowice, trzecią rakietą 8. Grand Prix Polski Weteranów, rozegranych w pierwszy weekend kwietnia w Radomiu. W meczu o brąz Małgorzata nie dała szans brązowej medalistce Mistrzostwa Europy klasy 11 z 2015 roku, pokonując Dorotę Nowacką 3:1 (3,7,-8,9,).
Na obiektach klubu sportowego MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie w dniach 5-7 kwietnia 2019 rozegrany został 3 Grand Prix Polski Żaków w tenisie stołowym. Na turnieju tej rangi nie mogło zabraknąć zawodników LUKS PANDA Sierakowice. W turnieju eliminacyjnym wystąpili Łukasz Kuczkowski oraz Krzysztof Kulas.