Złoty Dawid i Krzyś, Sara blisko podium w Miechucinie

5 kwietnia odbyło się podsumowanie Powiatowych Turniejów Klasyfikacyjnych w Miechucinie. Zawodnicy LUKS PANDA Sierakowice zwycieżyli w dwóch najbardziej obleganych kategoriach wiekowych takich jak Żak oraz Młodzik.
IMG_3536_top

W kategorii żak na najwyższym stopniu podium stanął Krzysztof KULAS zdobywając łącznie 150 ptk. Wyprzedając w klasyfikacji generalnej Oliwiera FORMELA z dorobkiem 136 ptk. zaś na trzecim miejscu uplasował się Dawid FORMELA (obaj UKS REMUS Miechucino) z łączną sumą punktów 128.

W starszej kategorii wiekowej – młodzik – złoto wywalczył Dawid CYPERSKI (LUKS PANDA Sierakowice) z wynikiem 150 ptk, drugie miejsce zajął Adrian SYPION (UKS DEBEL Pomieczyno) z wynikiem 140 ptk. zaś brązowy medal przypadł zawodnikowi z Pomieczyna – Błażejowi WOŹNIAKOWI.

Na czwartym miejscu w najmłodszej kategorii wiekowej dziewczynek – skrzatek – uplasowała się nasza najmłodsza zawodniczka Sara SZRAMKA.

W turnieju wystąpili również Andżelika WOLSKA (miejsce 7) Łukasz KUCZKOWSKI (miejsce 11) oraz Alan SZRAMKA (miejsce 16). Piątkowe podsumowanie zmagań najmłodszych tenisistów stołowych, któremu patronowali starosta kartuski Bogdan Łapa i wójt Chmielna Michał Melibruda, odbyło się w sali sportowej SP w Miechucinie.

Udział zawodników LUKS PANDA Sierakowice w Powiatowych Turniejach Kwalifikacyjnych realizowany jest ze środków Gminy Sierakowice pod nazwą “Trenuj z Pandą”.